Posted on 21-09-2019

Na otvaranju prvenstvene sezone naša generacija cicibana 2011 godište igrala je protiv škole fudbala Vitez. Ovo je prva utakmice ove generacije u uslovima fudbala 7 na prirodnoj travi. Naši igrači su odigrali jednu tvrdu i borbenu utakmicu sa dosta duela gde je rezultat bio nerešen 1:1. U prvom poluvremenu naš tim je imao inicijativu gde je Aleksa Marjanović imao jedan sjajan šut, ali nažalost lopta je pogodila prečku i otišla preko gola. Naš tim je i dalje napadao ali falila nam je završnica. Bez mnogo prilika u prvom delu koji je završen bez golova. Drugo poluvremene otvorili smo našom incijativom gde smo iz prekida tj kornera preko Ilije Mitića koji odlično nabacio loptu na drugu stativu gde se nalazio Aleksa Marjanović koji je loptu iz prve ubacio u gol. U daljem toku igre dolazi do pada koncentracije naše ekipe, gde smo nažalost našom greškom primili gol. Ilija Mitić je kao poslednji igrač odbrane krenuo u dribling izgubio loptu na našoj polovini, igrač “vitezova” izlazi jedan na jedan sa našim golmanom Vasilijem Milenkovićem i pogađa mrežu za 1:1. U nastavku utakmice nismo uspeli da stvorimo još šanci zbog slabije završnice. Sve u svemu, bila je ovo jedna slaba utakmica naše ekipe sa dosta loših dodavanja, vrlo lošeg kretanja pojedinih igrača na terenu, delovali smo pomalo izgubljeno u pojednim trenucima utakmice ali nadamo se biće bolje čim se igrači između sebe bolje upoznaju.

Aleksa Marjanović (broj 7) strelac za “šampione” u deulu sa “vitezovima”.

Comments Off on 2011 godište: Vitez : Šampion Nais 1:1    Read More