Posted on 12-05-2019

Danas je svoju utakmicu u okviru ciciban lige za 2008. godište igrala samo naša druga ekipa dok je prva bila slobodna. Naši dečaci igrali su danas protiv svojih vršnjaka iz Rudar Alposa. Viđena je jedna atraktivna utakmica sa puno golova, a konačan rezultat je bio 5:2 za našu ekipu. Već posle par minuta igre, odlično je po desnoj strani prošao Petar Bogdanović, centrirao, a na drugoj stativi je loptu sačekao Nemanja Milošević i glavom sproveo loptu u mrežu za 1:0. Veoma brzo posle prvog gola postigli smo i drugi. Korner za našu ekipu izveo je Petar Bogdanović, ponovo odlično centrirao, a ovog puta je precizan glavom bio kapiten Damjan Tošić. Nakon toga je protivnik imao odličnu šansu kada je nakon jednog udarca iz daljine lopta pogodila prečku našeg gola. Ipak do kraja poluvremena su naši dečaci uspeli da postignu još jedan gol. Lepa akcija po levoj strani gde su dupli pas razmenili Andrej Nikolić i Veselin Vučković nakon čega je Veselin šutnuo i precizno pogodio donji desni ugao gola Rudara. Debitantski gol na debitantskom nastupu Veselina Vučkovića.

U drugo poluvreme ipak bolje ulaze Aleksinčani, nakon par polušansi koje su imali naši dečaci, jedan igrač Rudara šutira sa skoro 20 metara i pogađa same rašlje našeg gola, neodbranjiv šut i prelep gol. Samo par minuta posle toga još jedna “dalekometna bomba” Rudara koja završava pod prečku našeg gola za 3:2. Nakon ovog gola su se naši dečaci trgli i zaigrali mnogo bolje. Prvo je iz kornera centrirao Miljan Ilić, u skoku je najbolji bio Nikola Božanić i glavom loptu zakucao u mrežu za 4:2. Malo pre kraja utakmice lepa utakmica Nikole Božanića i Andreja Nikolića koji je proigrao Božanića, ovaj napravio jedan dribling, a nakon toga šutirao i pogodio za konačnih 5:2. Odlična utakmica naše druge ekipe, bravo dečaci!

Comments Off on Ciciban liga 2008: Rudar Alpos : Šampion Nais 2:5    Read More