Danas je u okviru ciciban lige za 2008. godište igrala samo naša druga ekipa, takođe protiv druge ekipe FK Radnički iz Niša. Viđena je jedna interesantna utakmica sa dosta šansi i golova, ali je na kraju ipak protivnik bio bolji i zasluženo slavio sa 3:2. Prvu priliku na meču imala je naša ekipa nakon prodora Nemanje Miloševića po desnoj strani ali je otišao previše iskosa i zatim neprecizno šutirao. Ipak nakon nekoliko minuta, korner za naš tim izveo je Andrija Milenković, odlično centrirao i pogodio Nemanju Miloševića koji glavom loptu sprovodi u protivničku mrežu za 1:0. Igralo se posle toga uglavnom na sredini terena, par pokušaja da se proigraju naši igrači loptom u prostor nisu uspeli pa nije bilo mnogo šansi. Do izjednačenja ekipa Radničkog je stigla nakon jednog šuta iz daljine kada je naš golman Vasilije Đorđević loše reagovao i lopta mu je prošla kroz ruke za 1:1. Tim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu prvu šansu su imali naši dečaci, nakon lepe akcije po desnoj strani lopta je stigla do Miljana Ilića koji iako je bio neometan, a gol bio prazan nije uspeo da loptu sprovede u mrežu već je traljavo šutirao pa je ta šansa propala. Već u narednom napadu Radnički dolazi do preokreta, jedan njihov igrač neometan je šutirao sa ivice kaznenog prostora jer mu niko od naših nije izašao u blok, ipak naš golman Vasilije Đorđević uspeva da odbrani taj šut, ali na odbitak natrčava igrač Radničkog i šalje je u mrežu za 2:1. Ubrzo nakon toga još jedna konfuzna reakcija naše odbrane, niko od odbrambenih igrača nije uspeo da izbaci loptu koja se nalazila ispred našeg gola, najbolje se snašao jedan igrač Radničkog koji je na kraju uspeo da je nekako ugura u gol. Konačan rezultat postavlja naš igrač Nemanja Milošević koji je odmah sa centra krenuo ka golu Radničkog, nanizao 4 njihova igrača, došao skroz do gola i samo plasirao loptu u suprotan ugao za konačnih Radnički Niš 2 – Šampion Nais 2 : 3:2.