Posted on 09-11-2019

Naši najstariji cicibani odigrali su odličnu i vrlo borbenu utakmicu protiv ekipe Atletiko i savim zasluženo slavili sa 4:1. Utakmica je igrana na stadionu u Donjoj Vrežini. Briljirao je naš napadač Andrej Nikolić koji je postigao het-trik i imao još nekoliko odličnih prodora. Na početku utakmice inicijativa Atletika ali prvi kontra napad za naš tim rezultirao je vođstvom. Kapiten Šampion Naisa, Petar Stoiljković se sjajno snašao na poziciji centralnog veznog i odigrao sjajan pas u prostor ka brzonogom Andreju Nikoliću koji izlazi jedan na jedan sa golmanom Atletika i rutinski pogađa mrežu za 1:0. Međutim već u sledećem napadu lepo izgrađena akcija Atletika po desnoj strani, usledio je centraršut i naš golman Stefan Stanković je nemoćan za 1:1. Naša ekipa ponovo iz kontra napada dolazi do vođstva, slično kao kod prvog gola Petar Stoiljković šalje loptu iza leđa odbrane Atletika brži od odbrane protivnika je Andrej Nikolić i pogađa za 2:1.

Andrej Nikolić strelac tri gola za “šampione” protiv Atletika.

U drugom poluvremenu kako smo krenuli sa centra ponovo Andrej Nikolić pogađa mrežu protivnika, kada mu je odličnu loptu poslao Filip Stamenković a ovaj sa par metara samo ubacio u mrežu. Naša ekipa je bila bolji rival u nastavku, trebamo istaći odličnu igru naših štopera Danila Stankovića i Ivana Dačića koji su briljirali u odbrani. Sredinom drugog dela, korner za Atletiko lopta se odbija do njihovog najboljeg igrača sa brojem 7 koji šutira ali sjajno na golu reaguje Pavle Jovanović koji je na poluvremenu zamenio Stefana Stankovića i spašava siguran gol. To kao da je dalo krila našim dečacima, pa su nastavili sa napadima. Danas odlični Petar Stoiljković prolazi par igrača rivala asistira Filipu Stamenkoviću koji pogađa mrežu za 4:1 za “šampione”. Na današnjem meču nije bilo slabog mesta u našoj ekipi i pobeda je sasvim zaslužena i na iznenađenje mnogih naša ekipa sa 4 uzastopne pobede ide ka vrhu tabele. Bravoo!

Comments Off on Ciciban liga 2009: Šampion Nais : Atletiko 4:1    Read More