Žestok poraz naših cicibana 2009 godište na Bubnju od odlične ekipe Železničar sa visokih 5:1. I ako je sama uvertira utakmice delova drugačije i čist zicer za nas, koji ne realizuje Andrej Nikolić pri rezultatu 0:0, skupo nas je koštala u nastavku igre. Kontranapad protivnika u narednoj akciji dovodi u prednost domaćina. Naši dečai su danas dali sve od sebe ali rival je ipak bio kvalitetniji protivnik. Pri rezultatu 3:0, prva prava školska odigrana akcija, akteri Mihajlo Tošić, Filip Stamenković i Andrej Nikolić pogađa na oduševljenje svih naših navijača. Delovalo kao da je nerešeno tako blizu, međutim 2 minuta kasnije greška Matije Jovića i lopta dolazi do protivničkog igrača koji sa lakoćom savladava golmana “šampiona” Stefana Stankovića za rezultat 4:1. Tada je već sve bilo jasno, protivnik je ozvaničio pobedu prelepim golom sa 15-ak metara. I ako za nas težak i neuspešan dan, naši dečaci su pokazali da imaju puno materijala sa kojim treba da se radi i ne sumnjamo da će već u narednom kolu prekinuti niz od 3 poraza. Idemo!!

Andrej Nikolić bio je jedini strelac za “šampione” protiv “želje.”

Comments Off on Ciciban liga 2009: Železničar : Šampion Nais 5:1    Read More