Posted on 10-11-2019

Na terenu OŠ Duško Radović naši dečaci, generacije cicibana 2010 godište odigrali su utakmicu protiv Atletika, gde su ostvarili ubedljivu pobedu ukupnim rezultatom 6:1. Od samog starta naši dečaci su krenuli da napadaju i uspeli da prvi povedu, tako sto je  igrač protivničke ekipe igrao rukom ispred svog gola na koji je sudija dosudio jedanesterac za naše dečake. Odgovornost za jedanesterac dobio je Sava Stamenković koji je preciznim šutem realizovao pogodak. Posle samo par minuta stižemo do drugog pogotka preko Pavleta Cvetkova. Posle dva primljena pogotka protivnička ekipa uspeva da smanji prenost i postigne pogotak pri kraju provog poluvremena.

Pavle Cvetkov (sa loptom) strelac dva gola za “šampione” protiv Atletika.

U daljem nastavku uspevamo da postignemo još četri pogotka. Prvi gol u drugom poluvremenu postiže Sava Stamenković iz slobodnog udarca. Četvrti gol postižemo iz kontra napada preko Uroša Petrovića koji preciznim šutem sa distance loptu ubacuju u mrežu. Tokom celog meča naši dečaci su imali incijativu, gde posle sjajnog šuta sa desne strane Andrej Stanojević pogađa stativu koja se odbija do Pavleta Cvetkova koji sigurno loptu šalje u gol. Poslednji gol na meču viđen je iz prekida, gde je sam ostao na drugu stativu Uroš Petrović koji glavom loptu spušta u mrežu. Sve čestitke za pobedu. Idemo dalje!!!

Comments Off on Ciciban liga 2010: Atletiko : Šampion Nais 1:6    Read More