Posted on 13-09-2020

U 2.kolu ciciban lige za dečake rođene 2010 godine naša ekipa se sastala sa ekipom Atletika i ostvarila ubedljivu pobedu čak 9:2. U prvom poluvremenu blaga inicijativa naše ekipe, ali je ekipa Atletika pružila sasvim solidan otpor. Poveo je naš tim golom Pavleta Cvetkova, međutim nakon greške Jovana Đorđevića u odbrani ekipa Atletika je poravnala. U nastavku Janko Jovanović je povisio na 2:1. Prelaskom na mesto napadača Luka Ilić je prosto razbio ekipu Atletika postigavši poker golova i rezultat je bio 6:1. Onda je Pavle Cvetkov postigao još jedan pogodak nakon nekoliko dobrih asistencija Luki Iliću. Nakon dobrog izvedenog kornera Pavla Cvetkova, Aleksa Marjanović na drugu stativu zakucava loptu u gol za 8:1. U listu strelaca upisao se i Viktor Veljić za 9:1. Na kraju utakmice naša ekipa se malo opustila i primila još jedan gol za konačnih 9:2. Dobra partija ove generacije i čestitke na visokoj pobedi.

Kapiten Pavle Cvetkov (sa loptom) strelac dva gola za “šampione” protiv Atletika.