Druga pobeda u nizu za našu ekipu cicibana 2010 godište u ovogodišnjem takmičenju ciciban lige FS Niša, ovog puta protiv ekipe Filip Filipović 2. Zadovoljavajuća igra na terenu prenala se i na sam rezultat 0:4 za našu ekipu. Sve je bilo rešeno u prvom poluvremenu kada je Luka Ilić prvi načeo protivničku mrežu kada je sa nekih 10- tak metara pogodio stativu i lopta se odbija u gol. U daljem nastavku utakmice naša kipa je stvarala dosta šansi kroz sredinu terena preko kapitena Uroša Petrovića koji uspeva da postigne prelep gol sa sredine terena na asistenciju Andreja Stanojevića. Daljom incijativom naših igrača, sa dosta upućenih udaraca na gol protivničke ekipe uspevamo da postignemo još dva pogotka. Treći gol na utakmici postižemo tako što je Pavle Cvetkov sjajnim okretom izbacio protivničkog igrača i izgrađuje poziciju za šut i jakim šutom lopta se odbija od golmana domaćina na koju natrčava Andrej Stanojević i kroz noge protura loptu golmanu “filipovića” i to je treći pogodak za “šampione”. U  samoj završnici prvog poluvremena svoju sjajnu partiju kruniše i Sava Stamenković koji na povrati pas našeg kapitena Uroša Petrovića jakim i preciznim šutem pogađa sam ugao stative i prečke, i to je konačan rezultat na današnjoj utakmici.

Nakon duela sa “filipom” naša ekipa odigrala je i prijateljski meča sa ekipom Real Niš i bila poražena sa 4:2. Sledeće nedelje u prvenstvenom okršaju sastajemo se upravo sa “Realom”. Srećno dečaci!!

Comments Off on Ciciban liga 2010: Filip Filipović2 : Šampion Nais 0:4    Read More