Posted on 08-06-2019

Naši cicibani 2010 godište savladali su vršnjake iz škole fudbala Free Kick sa 4:1 na veštačkoj travi u Brzom Brodu. Može se reći da smo u prvih 10 minuta imali dosta sreće jer su formalno domaćini ovog susreta ekipa Free Kick imali par kolosalnih prilika koje nisu realizovali. Naša ekipa dolazi do vođstva u 7.minutu kada je Pavle Cvetkov lepo izveo korner i asistirao do Luke Ilića koji plasira u mrežu za 0:1. Međutim samo nekoliko minuta kasnije Luka Ilić neobjašnjivo igra rukom u našem kaznenom prostoru i to je najstroža kazna za domaćina. Udarac sa “bele tačke” brani naš golman Mihajlo Milosavljević. Već u sledećem napadu ispala je naša odbrana iz igre, igrač Free Kicka je bio sam ispred našeg gola ali naš golman Mihajlo Milosavljević uspeva da odbrani taj udarac. Pri samom kraju prvog dela došlo je do starta dva igrača domaćina na našeg Pavla Cvetkova koji je nezgodno pao na ruku pa je došlo do naprsnuća kostiju. Na poluvremenu 1:1.

Pavle Cvetkov (bele dres skroz desno) strelac gola i asistent protiv Free Kick-a!

U nastavku naša ekipa dolazi do vođstva kada je Sava Stamenković prošao desnom stranom asistirao do Pavla Cvetkova koji u duelu dva igrača uspeva da ubaci loptu u mrežu za vođstvo “šampiona” 1:2. Sa “polomljenom” rukom Pavle Cvetkov postiže gol i postaje heroj ove utakmice. Bravo Pavle!! Naša ekipa nastavlja da napada i nakon kontra napada postižemo i treći gol a strelac je Uroš Petrović. Konačan rezultat ove utakmice postavlja Sava Stamenković kada je Andrej Mitić centrirao sa leve strane a ovaj drugi uspeva glavom da pogodi mrežu za 1:4. Sve čestitke našim dečacima na prikazanoj igri i pobedi. Ostala nam je još jedna utakmica protiv ekipe Vukova iz Aleksinca sledeće nedelje a onda nas očekuje turnir Nacionl Kup 21.Juna. Idemoo!

Comments Off on Ciciban liga 2010: Fri Kik : Šampion Nais 1:4    Read More