Posted on 22-09-2019

Šampion Nais : Svrljig 4:0

Drugo kolo za generaciju cicbana 2010 naša ekipa odigrala je solidno. Utakmica protiv Svrljiga obeležila je het-trik Save Stamenkovića, gol Luke Mihajlovića, i sjajne intervencije našeg golmana Mihajla Milosavljevića. Na današnjoj utakmicinaša ekipa je slavila ukupnim rezultatom sa 4:0. Dva gola postignuta su iz prekida, tj iz kornera koji je izveo Uroš Petrović, onda na loptu natrčava Sava Stamenković i glavom postiže prvi gol za našu ekipu. Takođe u nastavku utakmice u prvom poluvremenu  našom incijativom sa desne strane preko Andreja Stanojevića dolazimo do češćih prilika i novih prekida, gde uspevamo da još jedan prekid pretvorimo u gol, koji takođe postiže danas igrač utakmice Sava Stamenković. Prvo poluvreme se završava 2:0 za našu ekipu koja je incijativu iz prvog poluvremena nastavila i u drugom poluvremenu. U daljem nastavku utakmice Luka Mihajlović dobija loptu na “petercu” sa desne strane i posle prijema šutira pravu “bombu” na gol Svrljiga i to je 3:0 za “šampione”. U završnici meča iz kontre preko Andreja Mitića koji odigrava pas Lazaru Petkoviću koji pronalazi rupu između protivničke ekipe i dodaje pas u dubinu za Savu Stemenkovića koji postiže svoj treći gol na utakmici i stavlja tačku na današnju utakmici. U nastavku moramo napomenuti da je došlo do pada koncentracije naše odbrane, gde smo dozvolili gostima da stvore par prilika od kojih 2 stopostotne šanse nisu uspeli da iskoriste, jer je na golu bio nesavladiv  naš debitant i sjajni golman Mihajlo Milosavljević koji je svojim sjanim intervencijama uspeo da sačuva mrežu. Moramo napomenuti da je naša ekipa danas bila oslabljena neigranjem Pavleta Cvetkova. Bravo dečaci idemo dalje!

Comments Off on Ciciban liga 2010: Het-trik Save Stamenkovića!!!    Read More