Posted on 03-11-2019

Na današnjoj utakmici između naših dečaka i Nacionala viđena je odlična utakmica sa puno prilika gde su “šampioni” poraženi ukupnim rezultatom 4:1. Utakmica sa dosta uzbuđenja i dosta golova, i dosta  šansi na obe strane koje je protivnička ekipa je uspela da većinu svojih šansi pretvori u pogotke. Čini se da je rezultat previsok po prikazanom na terenu. Početak meča obeležio je Andrej Mitić koji jakim šutem sa distance sa leve strane pogodio prečku. U daljem nastavku protivnička ekipa uspeva da postigne prvi gol, iz auta gde je lota dosla do igrača Naconala i šutem sa distance u desni levi ugao postiže pogotak. U daljem nastavku meča protivnička ekipa je postigla još jedna pogotak, Pavle Cvetkov je bio neoprezan i izgubio loptu na sredini terena igrači rivala mu uzimaju loptu i postižu drugi gol. Početak drugog poluvremena naši dečaci uspevaju da smanje vođstvo protivničke ekipe iz slobodnog udarca gde se lopta od protivničkog igrača odbija u gol. Strelac Pavle Cvetkov. Tokom celog meča stvarali smo šanse koje nažalost nismo uspeli da iskoristimo, gde je pritivnička ekipa naše promašaje kažnjavala. Do kraja meča viđena su još dva pogotka koja je postigla protivnička ekipa. Loše smo ispucali loptu domaćin je preko 2 dodavanja došao u poziciju za pogodak i ne greši. Četvrti gol je plod kardinalne greške našeg golmana Mihajla Milosavljevića kada mu je lopta ispala iz ruku. Sve u svemu, naši dečaci su pružili jednu solidnu partiju sa dosta borbe i na tome ih treba pohvaliti. Moramo reći da su naši dečaci bili oslabljeni neigranjem kapitena Uroša Petrovića što se osetilo u igri našeg tima. Idemo dalje!!!

Na ovom meču kapitensku traku u našem timu nosio je Sava Stamenković.