Posted on 27-10-2019

Na terenu u Donjoj Vrežini po lepom vremenu za igu, naši dečaci generacije cicibana 2010 godište poraženi su od ekipe Free Kick rezultatom 4:1. Na samom startu uspeli smo da dođemo do pogotka preko Pavleta Cvetkova koji dobija pas u prostor od strane Lazara Petkovića i rutinski pogađa mrežu rivala. U daljem nastavku meča nismo uspeli da dođemo do naše igre gde je protivnička ekipa uspela da kazni pogotkom odmah posle našeg vođstva. Još dva pogotka primili smo u prvom poluvremenu, posle loše reakcije na sredini terena naših igrača pre svih kapiten Uroša Petrovića, gde je protivnik uspeo da iskoristi. Naši dečaci su uspeli da svore par prilika preko Uroša Petrovića, Pavleta Cvetkova, Luke Mihajlovića, Save Stamenkovića ali nismo uspeli da dođemo do tog završnog  šut na gol. U drugog poluvremenu smo takođe propustili šansu da se vratimo u meč, gde trenutak odluke donosi protivnička ekipa šutom sa distance gde našem golmanu Davidu Saviću lopta prelazi preko ruke i ulazi u gol i stavlja tačku na današnjoj utakmici. Naša ekipa je bila oslabljenja neigranjem prvog golmana Mihajla MilosvaljevićaRelje Jovanovića. Glavu gore dečaci, idemo dalje!!!

Kapiten Uroš Petrović i kompletna naša ekipe je danas podbacila.

Comments Off on Ciciban liga 2010: Šampion Nais : Free kick 1:4    Read More