Posted on 21-10-2018

Cicibani 2010. godište je ovog vikenda odigrala utakmicu protiv Nacionala. Prikazali su naši dečaci veliku želji i borbenost ali nisu uspeli da dođu do pobede. Prvih 10 minuta nije bilo ozbiljnijih prilika a naši “Šampioni” su dobro stajali na terenu i prekinuli svaku akciju protivnika na polovini terena. Do prednosti su stigli gosti kada su se dva naša dečaka sudarila a lopta ostala u noge napadaču Nacionala a on snažnim udarcem pogodio gol za 0:1. U finišu prvog dela imali smo lepu priliku kada je udarac oprobao Luka Mihajlović ali je lopta otišla iznad gola. U drugom poluvremenu viđena je velika borba na obe strane a posle prekinute kontre Nacionala na sredini terena dosuđen je prekršaj a iz prekida gosti stižu do 0:2. Nakon ovog gola počeli smo da stvaramo prilike a prvu je imao Uroš Petrović koji je iz lepe priliki oklevao i bio izblokiran. Zatim su Uroš Petrović i Sava Stamenković razmenili dodavanje a ovaj drugi je šutirao ali za malo neprecizno. Da bi posle lepog prodora po desnom boku Uroš Petrović uposlio na drugoj stativi Pavla Cvetkova koji samo ubacuje loptu u mrežu za 1:2. U finišu utakmice smo pokušali da dođemo do izjednačenja ali smo propustili veliku priliku kada je prekid sa nekih 10 metara po centrali izveo Uroš Petrović ali pogodio samo živi zid. U poslednjem minutu su gosti izveli „kontru“ i postavili konačnih 1:3. Bila je ovo dobra utakmica bez obzira na rezultat. Treba napomenuti da smo danas bili poprilično oslabljeni jer nam golman nije bio prisutan a nekolicina dečaka je odsustvovala zbog bolesti. Idemo dalje!

Comments Off on Ciciban liga 2010: Šampion Nais : Nacional 1:3    Read More