Posted on 31-03-2019

Naši cicibani 2010 godište pružili su odličnu partiju u duelu sa ekipom Soko i ubedljivo trijumfovali sa 6:1. Naša ekipa je došla u vođstvo golom Andreja Stanojevića koji je pobegao vojim čuvarima po desnoj strani i rutinski plasirao loptu u mrežu. Drugi gol je plod lepe akcije našeg tima kada smo razmenili nekoliko dodavanja i loptu u mrežu ubacuje kapiten Uroš Petrović. Na 3:0 povećava Pavle Cvetkov kada je iskosa uputio pravu “bombu” u samo “rašlje” gola ekipe Soko. U nastavku igre Soko je imao par prilika ali je nekoliko puta hrabro intervenisao naš golman Vasilije Milenković. Sredinom drugog dela naš “plejmejker” Uroš Petrović iz kontra napada lepo asistira a četvrti gol gol za naš tim iz gužve postiže Pavle Cvetkov. Usledio je jedan kontra napad gostiju i kontakt u našem kaznenom prostoru pa je sudija Nikolić to okarakterisao kao “penal” za goste. Međutim naš golman Vasilije Milenković brani udarac igrača Soko. Na 5:1 povećava Sava Stamenković nakon solo prodora Andreja Stanojevića i odlične asistencije. Konačnih Šampion Nais : Soko 6:1 postavlja danas igrač utakmice odlični Andrej Stanojević.

Luka Mihajlović (sa loptom) bio je odličan u odbrani našeg tima.

U drugoj utakmici naša ekipa igrala je nerešeno sa ekipom Arene 2:2. Šansu su dobili dečaci koji nisu igrali protiv ekipe Soko i u potpunosti opravdali očekivanja. Naša ekipa je došla u vođstvo golom Andreja Stanojevića kada je sjajno šutirao sa ivice kaznenog prostora. Domaćin je iz jedne dubinske lopte uspeo da stvori situaciju jedan na jedan i poravna na 1:1 jer smo loše bili postavljeni kod kontra napada. U nastavku kapiten Uroš Petrović kruniše golom sjajnu pas igru našeg tima dok Arena poravnava na 2:2 krajem prvog dela utakmice. U drugom poluvremenu naša ekipa je bila znatno oslabljena jer su nam dva igrača kapiten Uroš Petrović i Sava Stamenković otišli da nastupaju za generaciju 2009 godište gde su pružili sjajnu partiju i obojica bili strelci u pobedi našeg tima. Bez obzira na to desetkovana naša ekipa uspešno je parilala nadmoćnijem domaćinu. Belažimo par prilika za “šampione” koje nije isporistio Pavle Cvetkov dok je na našem golu ponovo briljirao Vasilije Milenković koji je u par navrata sačuvao mrežu u situacijama jedan na jedan. Na kraju ovo je i realan ishod ovog meča. Bravo dečaci sledeće nedelje očekuju nas nove utakmice. Idemoo!

Andrej Stanojević na dve utakmice našeg kluba postigao je 3 gola i imao 2 asistencije.

Comments Off on Ciciban liga 2010: Šampion Nais : Soko 6:1    Read More