Na terenu OŠ Duško Radović sa veštačkom travom naši dečaci generacije cicibana 2011 godište odigrali su meč protiv ekipe Delijski Vis i ostvarili pobedu ukupnim rezultatom 2:1. Od samog starta naši dečaci su krenuli ofanzivno i prvi došli do pogotka. Pogotak za našu ekipu postigao je Vojin Ranković koji je odlično prošao levom stranom oslobodio se svog čuvara i pogodio suprotan ugao gola rivala. Tokom celog prvog poluvremena imali smo incijativu na terenu i uspevali da pripretimo preko Alekse Marjanovića, Viktora Veljića i Vojina Rankovića ali su svi ti udarci završavali pored gola. Sredinom prvog dela slobodan udarca za “šampione” izvodi Sergej Lutovac odlično šutira ali lopta je fijuknula pored stative. Na poluvremenu odlazimo sa jednim golom prednosti. U drugom poluvremenu za trenutak je pala koncetracija našoj ekipi i iz kontra napada primamo gol za izjednačenje. U daljem nastavku sjajnom igrom pre svega u odbranie naši dečaci uspevaju da dođu do čestih prekida. Slobodan udarac sa leve strane izvodi Vojin Ranković na loptu natrčava Aleksa Marjanović lopta se odbija do Lazara Jankovića koji loptu šalje u protivničku mrežu, što se na kraju ispostavilo i konačan rezultat na meču. Na današnjem meču debitovao je i drugi golman naše ekipe Đorđe Mitić. Sve pohvale za naše dečake i čestitke našim dečacima na pobedi!!!

Comments Off on Ciciban liga 2011: Delijski Vis : Šampion Nais 1:2    Read More