Posted on 07-04-2019

Ovog vikenda startovala je liga za najmlađe polaznike 2011 godište i naši dečaci zabeležili su veliku pobedu protiv ekipe Real Niš u jednoj borbenoj neizvesnoj i pravoj prvenstvenoj utakmici. Potpuno ravnopravna utakmica sa prilikma na obe strane, naši dečaci stižu do vođstva kada je u jednoj gužvi u kaznenom protoru Reala najbolje se snašao Janko Jovanović i pogodio mrežu za 0:1. U nastavku viđena je velika borba na sredini terena, beležimo nekoliko prilike za domaćina kada je naš golman i kapiten ove generacije Vasilije Milenković sjajno odbranio. Međutim sredinom prvog dela u jeku naše inicijative usledila je kontra Reala nismo bili dobro postavljeni u odbrani, igrač protivnika izlazi jedan na jedan i pogađa mrežu za poravnanje.

Generacija 2011 godište škole fudbala Šampion Nais!!

U drugom poluvremenu naša ekipa dolazi do vođstva kada je Sergej Lutovac prihvatio loptu ns sredni terena odlično uposlio na desnoj strani Janka Jovanovića koji “topovskim” udarcem pogađa suprotan ugao gola protivnika. U nastavku igre napravili smo nekoliko grešaka u odbrani pa su igrači protivnika imali “zicere” ali danas je na našem golu bio nesavladiv Vasilije Milenković koji je odbranio najmanje 3 sigurna pogodka za rivala. Beležimo još jednu šansu za naš tim kada je Sergej Lutovac uposlio Janka Jovanovića a ovaj izlazi sam ispred golmana ali traljavo šutira. Na kraju pobeda za naše dečake, čestitamo i idemo dalje.!!!

Comments Off on Ciciban liga 2011: Real Niš : Šampion Nais 1:2    Read More