Posted on 09-06-2019

Danas su naši najmlađi polaznici odigrali redovno kolo u ciciban ligi za 2011 godište u kojoj su pružali najslabiju pariju ove sezone i zasluženo poraženi. Dečaci iz FK Atletika pokazali su u današnjem meču bolju igru i veću želju za pobedom. Posle loših intervencija naših odbrambenih igrača, već u prvim minutima naš gol tri puta spasava prečka. Protivnik je igrao sa konstantnim presingom na našu zadnju liniju i nije dozvoljavao da ,šampioni’’dođu do svoje prepoznatljive igre, što im se na kraju i isplatilo. Prvu šansu za naš tim pred kraj prvog poluvremena nije iskoristio Janko Jovanović kada je izašao sam ispred gola Atletika ali lopta mu je pobegla. Na poluvremenu nije bilo golova.

Početkom drugog poluvremena pružili smo za nijansu bolju igru. Posle jedne izgubljene lopte na sredini terena brzom kontrom protivnik dolazi u vođstvo. Prva šansa za naš tim išla je preko Alekse Marijanovića koji šutira sa distance ali protivnički golman sjajno interveniše. Usledila je kontra za naš tim koju Dušan Petrović i Sergej Lutovac nisu uspeli da realizuju ni iz prvog ni iz drugog pokušaja jer je oba puta sjajno intervenisao golman FK Atletika. Konačan rezultat 2:0 protivnici postižu posle velike greške našeg golmana i kapitena Vasilija Milenkovića koji je nakon izvođenja gol auta loptu dodao direktno u noge igračima protivnika. Na kraju beležimo dva prodora Dušana Petrovića gde je u prvom naletu šutirao tik pored desne stative gola gostiju a u drugom imao samog igrača na drugoj stativi ali se nije odlučio za asistenciju već za solo akciju koja je propala. Na kraju zasluženih Šampion Nais : Atletiko 0:2, tek drugi poraz naše ekipe ove sezone protiv odlične ekipe Atletika. Nama danas definitivno nije bio dan ali nema veze idemo dalje.

Comments Off on Ciciban liga 2011: Šampion Nais : Atletiko 0:2    Read More