Po lepom vremenu na terenu 12. Februar naši dečaci generacije cicibana 2011 godište odigrali su dve utakmice. Prvu utakmicu igrali su protiv Car Konstantina i ostvarili ubedljivu pobedu ukupnim rezultatom 7:0. Igrač utakmice bio je Vojin Ranković koji je postigao het-trik. Dva gola postigao je Janko Jovanović, sa po jednim pogotkom uspeli su da se upišu Aleksa Marjanović i Ilija Mitić.

Vojin Ranković (broj 2) strelac het-trika protiv “careva”.

Na drugoj utakmici naši dečaci igrali su derbi protiv ekipe Nacional i ostvarili nerešeni rezultat 2:2. Dve dobre ekipe sa dosta borbe, šansi i lepog fudbala na obe strane, naši dečaci su uspeli da prvi povedu preko Ilije Mitića koji šutem sa distance na povratnu iz prekida koji je izveo Vojin Ranković, postiže pogotak za vođstvo. U daljem nastavku dolazi do pada koncetracije i nesmotrene reakcije našeg golmana, kapitena Vasilija Milenkovića kome lopta ispada iz ruke posle šuta i ulazi u gol. U drugom poluvremenu smenjivale su se šanse na obe strane, gde protivnička ekipa iz kornera uspeva da dođe do vođstva. Međutim u daljem nastavku naši dečaci su stvarali šanse i uspeli da postignu pogodak tako što je Aleksa Marjanović dodao Sergeju Lutovcu loptu on dalje sjajno uneo u sredinu ka golu i levom nogom šutom sa distance u donji desni golmanov ugao  pogodio za izjednačenje i stavlja tačku na drugu utakmici, ukupnim rezultatom 2:2. Sve pohvale za dečake na pruženoj odličnoj partiji na obe utakmice. Idemo dalje!!

Comments Off on Ciciban liga 2011:Šampion Nais : Car Konstantin 7:0    Read More