Posted on 27-10-2019

Po lepom vremenu za igru na terenu u Donjoj Vrežini naši dečaci generacije cicibana 2011 godište poraženi su od ekipe Free Kick rezultatom 3:1. Prvi pogotak postigla je protivnička ekipa, tako što je naš igrač na ivici kaznenog prostora oborio protivničkog igrača gde je sudija opravdano dosudio penal za protivničku ekipu. Naši dečaci su se uglavnom branili, gde u prvom poluvremenu nisu uspevali da stvore nijednu idealnu šansu za pogotak.  U drugom poluvremenu uspevamo da dođemo do ige i da pripretimo protivničkom golmanu preko Alekse Marjanovića i Vojina Rankovića. Našom incijativom na asistenciju Sergeja Lutovca, Vojin Ranković uspeva da postigne pogotak, šutom sa distance, gde protivničkom golmanu lopta prelazi preko ruke i ulazi u mrežu. Kada se činilo da će doći to preokreta na meču, dolazi do greške naših odbrambenih igrača gde primamo drugi, a posle i treći pogotak koji je bio i poslednji na meču. Treba istaći da je ovo drugi poraz zaredom naše ekipe i da je očigledno naša forma u padu. Na današnjem meču naša ekipa nije bila kompletna, jer nisu igrali Viktor Veljić i Tadija Milosavljević. Glavu gore, idemo dalje!!!

Tadija Dinić u duelu sa dečacima iz škole fudbala Free Kick.

Comments Off on Ciciban liga 2011: Šampion Nais : Free Kick 1:3    Read More