Posted on 02-06-2019

Danas su naši dečaci odigrali redovno kolo u ciciban lige za 2011 godište protiv vršnjaka iz ekipe Soko i kao i u prethodnim utakmicama naš tim pružio je sjajnu partiju i zasluženo slavio ubedljivim rezultatom. Od početka utakmice imali smo inicijativu i stvarali šanse. Prvu šansu za “šampione” nije iskoristio Luka Stojanović koji je prešao protivničkog igrača po levoj strani ali je slabo šutirao, što je bio lak posao za čuvara protivničke mreže. Minut kasnije Sergej Lutovac prekinuo je protivničku akciju, uposlio Dušana Petrovića koji snažno šutira ali lopta ne završava u gol nego pored stative. U vođstvo od 1:0 dovodi nas kapiten na današnjoj utakmici Vojin Ranković koji je presekao loš pas protivnika, iskoristio priliku i zatresao mrežu. Nedugo zatim, isti igrač Vojin Ranković oduzim loptu protivničkom igraču, izlazi jedan na jedan sa golmanom “sokolova” i matira ga i to je 2:0 za “šampione”. Sa ovim rezultatom otišlo se na poluvreme.

Prva šansa za protivnika ukazala se tek u drugom poluvremenu. Posle slobodnog udarca sjajno je intervenisao debitant u dresu Šampion Naisa Tadija Dinić i otklonio opasnost po naš gol. Za konačan rezultat i treći gol na meču zaslužan je danas fenomenalni Vojin Ranković koji je pravom bravurom predriblao svih pet protivničkih igrača i poslao loptu u mrežu. Bravoo! Treba istaći da je naša ekipa danas igrala bez trojice standardnih igrača ali i pored toga pokazala odličnu igru. Još jednom su najmlađi naši dečaci pokazali da su trenutno jedna od najboljih ekipa u gradu u ovom uzrastu. Idemoo!

Comments Off on Ciciban liga 2011: Šampion Nais : Soko 3:0    Read More