Posted on 12-10-2019

Na današnjoj utakmici naših najmlađih cicibana 2011 godište po veoma lepom vremenu za igru na našem terenu u Donjem Komrenu uspeli su  da ostvare još jednu pobedu, ovog puta protiv solidne ekipe Soko, ukupnim rezultatom 3:2 i tako nastavili niz pobeda. Početak meča pripao je protivničkoj ekipi koja je imala incijativu u prvom poluvremenu, gde su uspele da prvi postignu gol još na početku utakmice. U daljem nastavku naši najmladji igrači uspevaju da se vrate u igru preko Viktora Veljića koji postiže gol u gužvi ispred protivničkog gola nakon odličnog prodora i centaršuta sa leve strane Alekse Marjanovića. Naši igrači su pretili iz kontra napada preko bekova, tačnije Alekse Marjanovića i Vojina Rankovića ali taj završni udarac na gol nam je izostajao. Protivnička ekipa uspeva da postigne još jedan pogodak pa se na poluvremenu odlazi rezultatom 2:1. U drugom poluvremenu naši dečaci uspevaju da uspostave svoju igru i tako posle sjajnog prodora po desnoj strani Viktora Veljića koji prolazi dva igrača i sjajnim centaršutem pronalazi Aleksu Marjanovića na povratnu i to je 2:2. Sredina drugog poluvremena Aleksa Marjanović nespretno dodiruje loptu rukom u našem kaznenom prostoru pa sudija pokazuje na kazneni udarac. Međutim “penal” protivnička ekipa ne uspeva da iskoristi, jer je sjajno intervenisao naš golman i kapiten Vasilije Milenković pa rezultat ostaje nepromenjen. Odbrana našeg kapitena podstakla je naše igrače da krenu jačim tempom prema protivničkom golu gde su uspeli da postignu pogodak iz prekida. Korner je izveo Vojin Ranković lopta se odbija do Ilije Dimitrijevića koji jakim i preciznim udarcem na gol postavlja konačnih 2:3 za naše dečake. U daljem nastavku meča ne uspevamo da iskoristimo još šansi, gde rezultat ostaje nepromenjen. Moramo napomenuti da je naša ekipa bila oslabljena neigranjem Luke Stojanovića i Sergeja Lutovca ali pružila solidnu igru. Sve čestitke našim dečacima na ostvarenoj pobedi. Idemoo!!

Generacija Šampion Naisa 2011 godište neporažena je u dosadašnjem toku prvenstva!