Posted on 12-05-2019

Najmlađi naši dečaci odigrali su sjajnu utakmicu ovog vikenda. Naš tim bio je kvalitetniji od protivničklog. Već u prvom minutu Vojin Ranković izlazi jedan na jedan sa protivničkim golmanom šutira snažno ali pravo u golmana “vitezova”. U narednim minutima utakmice nizale su se šanse jedna za drugom ali naš tim nikakako nije uspevao da zatrese mrežu protivničkog tima. Prilike u prvom poluvremenu imali su Luka Stojanović, Viktor Veljić i Ilija Mitić čiji šut iz slobodnog udarca brani golman protivničke ekipe. Pred sam kraj prvog poluvremena sledi izvanredna akcija preko naše desne strane. Vojin Ranković je prešao svog čuvara i snažnim šutem doveo naše šampione u vođstvo.
U drugom poluvremenu naša ekipa je nastavila sa svojom dominantnom igrom  što je i urodilo plodom. Rezultat na 2 : 0 povisio je Ilija Mitić perfektno izvedenim slobodnim udarcem na 15-ak metara od protivničkog gola. Zatim, gol za konačni rezultat i radost za naš tim dostigao je Viktor Veljić uz asistenciju danas odličnog Vojna Rankovića. Moramo izdvojiti današnju sjajnu igru naših defanzivaca Alekse Marijanovića i Ilije Mitića koji su uspešno prekidali gotovo svaki napad potivnika te naš kapiten Vasilije Milenković nije imao težak posao na golu danas. Bravo za sve naše dečake !

Vojin Ranković (broj 7) strelac i asistent u pobedi “šampiona”!!