Posted on 28-09-2019

Drugu takmica ove sezone za generaciju cicibana 2011 godište, između našeg tima i Viteza ostavila je mnogo bolji utisak nego prva utakmica odigrana prošle nedelje, gde je rezultat bio 1:1. Utakmica je igrana na stadionu Car Konstantina po sjajnom vremenu za igru. Prvo poluvreme je obeležilo dosta duela na sredini terena i jedna ravnopravna igra obeju ekipa gde je naš tim imao veći posed lopte, ali i dalje nismo uspevali da u završnici dođemo do gola, iako smo imali par šuta na gol rivala. Početak drugog poluvremena nastavlja se u dinamičnom ritmu gde je naš tim imao potpunu incijativu na terenu. Vojin Ranković je prvi pripretio kada je sjajno sa desne strane prošao dvojicu protivničkih igrača i uputio udarac na gol i pogodio stativu. Najbitniji detalj sa utakmice obeležio je prvi pogodak Vojin Rankovića koji je iz kontra napada sa desne strane dobio loptu od Jovana Đorđevića i uputio udarac na gol golmanu “vitezova” lopta prolazi kroz noge i to je 1:0 za “šampione”. U daljem toku meča naši igrači su nastavili sa napadima na gol rivala a gosti su pretili iz kontra napada. U samoj završnici utakmice Aleksa Marjanović uspeva da svoju solidnu partiju kruniše prelepim golom, tako što je uzeo loptu sa polovine terena poneo ka golu i sa nekih 12 metara upućuje jak i precizan udarac gol Viteza i to je 2:0 za naše dečake. Moramo pohvaliti i našeg golmana i kapitena Vasilija Milenkovića koji je u par navrata sjajnim intevencijama sačuvao našu mrežu. Bravo dečaci!!

Comments Off on Ciciban liga 2011: Šampion Nais : Vitez 2:0    Read More