Posted on 19-09-2020

Najmlađi polaznici škole fudbala Šampion Nais uzrast 2012 godište zabeležili su  prvu pobedu u takmičenju ciciban lige FS Niša savladavši vršnjake iz Brzog broda sa 4:0. Utakmica je odigrana na veštačkoj travi OŠ Dušan Radović u uslovima fudbala 6+1. Prvo poluvreme vodila se ravnopravna igra stim što je naša ekipa imala više prilika za postizanje golova ali nismo uspeli da iskoristimo nijednu priliku. Beležimo dve prilike za kapitena Šampion Naisa Stefana Marjanovića kada je u dva navrata dobio odličnu loptu u kaznenom prostoru Arene ali šutirao je pored gola. U drugom poluvremenu brzo smo postigli pogodak, što je otvorilo utakmicu. Veljko Petrović je prošao desnom stranom odigrao povratnu loptu a Kosta Mladenović pogađa mrežu za 1:0. Drugi gol postigli smo malo srećno kada se Luka Marinković najbolje snašao u kaznenom prostoru Arene lopta je pogodila igrača protivnika i ušla u gol za 2:0. Usledila je solo akcija Vasilija Vukića koji je nanizao nekoliko igrača Arene odlično asistirao Luki Marinkoviću koji pogađa bliži ugao gola rivala za 3:0. Konačnih 4:0 u samom finišu meča delo je Veljka Petrovića koji je odlično odigrao povratnu loptu sa desne strane na nju natrčava debitant u redovima “šampiona” Marko Stoiljković i pogađa mrežu za konačnih 4:0. Čestitke našim dečacima na pruženoj partiji a gostima na fer igri. Idemo dalje!!.

Kosta Mladenović strelac vodećeg gola za “šampione” protiv Arene!

Comments Off on Ciciban liga 2012: Šampion Nais – Arena 4:0    Read More