Kadeti Šampion Naisa poraženi su u derbiju kola protiv ekipe Fri Kika pre sve ga zahvaljujući kardinalnim greškama golmana Aleksandra Petrovića. Naš tim je vodio sa 2:0 golovima Veljka Milenkovića i Damjana Ilića iz odlično izrađenih akcija, međutim pri kraju prvog dela naš tim prima gol iz slobodnog udarca nakon slabe intervenvencije našeg golmana. U nastavku potpuni preokret ekipa Free Kicka je imala više od igre i uspela da dođe do poravnanja a onda odlučujući trenutrak utakmice kada je naš golman čistu loptu odigrao protivniku u noge i poklonio pobedu. Razočaravajući ishod ove utakmice i naš tim je sada daleko od prvog mesta na tabeli. Sledeće nedelje naš tim je slobodan.

……………………………………………………………..8. Soko 0

Cicibani 2007 godište iako desetkovani uspeli su da zabeleže pobedu protiv ekipe Soko sa 4:0. Utakmicu smo započeli sa 5 igrača jer je nekolicina njih bila opravdano odsutna a igrači koji nisu došli na utakmicu a nisu se javili biće kažnjeni jer su ostavili drugove na cedilu bez ijedne izmene. Što se utakmice tiče naš tim je tokom celog toka meča imao više od igre međutim u prvom poluvremenu nije bilo golova jer smo promašili nekoliko stopostotnih prilika. U nastavku naš tim je nastavio sa pas igrom i uspeli smo da dođemo do ubedljive pobede golovima Zorana Zekića dva, Luke Lakićevića i Mijata Ivanovića. Sledeće nedelje igramo protiv ekipe Vitez Crveni.

………………………………………………………………….11. Vitez Žuti 0

Comments Off on DFLS: poraz u derbiju za 2001, pobeda za 2007 godište!    Read More