U poslednjem kolu Dečije futsal lige Srbije naši dečaci 2001 godište doživeli su poraz od ekipe Durlan Siti  B sa 5:1 protivnik je imao starije polaznike i to se osetilo na terenu i u jednoj neravnopravnoj utakmici doživeli smo ubedljiv poraz a jedini gol za šampione postigao je Damjan Ilić. 2003 godište odigralo je još jednu slabu utakmicu gde smo visoko poraženi od ekipe Soko sa 7:2 a strelci za naš tim bili su Nemanja Stojanović i Uroš Živković. 2006 godište je odigralo dve utakmice u utakmici sa Real Nišom naši dečaci odigrali su solidnu utakmicu iako je rival igrao sa igračem manje na poluvremenu je bilo 3:0 za naš tim ponovo je centralna figura utakmice bio Mihajlo Cvetkovic strelac sva tri gola. Međutim u drugom poluvremenu trener Real Niša, Tagi napravio je krajnje nekorektan potez kada je pored igrača manje povukao još dva igrača sa terena i ostavio samo dvojicu svojih igrača nasuprot petorice naših pa je odlični sudija Aleksandar Rašić morao da prekine utakmicu koja je registrovana službenim rezultatom za naš tim. U drugom meču savladali smo Arenu sa 4:0 gde su naši dečaci bili znatno bolji rival a strelci su bili kapiten Andrija Jocić i novi het-trik Mihajla Cvetkovića. Utakmica za 2000 godište Šampion Nais : Palilulac igra se u petak u 14h.

Mihajlo Cvetković (žuti dres) strelac 6 od postignutih 7 pogodaka našeg tima u utakmicama protiv Real Niša i Arene.

Rezultati poslednjeg kola za 2001 god.           Rezultati poslednjeg kola za 2003 godište

1. Durlan Siti 1999 : Šampion Nais 5:1         1. Železničar : Red Star 3:3
……2. Red Star : Durlan Siti 2001 7:0                   2. Soko : Šampion Nais 7:2
……3. Soko : Proleter 7:2

Konačan plasman za 2001 godište             Konačan plasman za 2003 godište

1. Šampion Nais 23                                 1. Red Star 20
……2. Durlan Siti 1999 god. 19                         2. Soko 15
……3. Soko 18                                                  3. Železničar 12
……4. Red Star 17                                            4. Radnički Niš 10
……5. Proleter 6                                               5. Šampion Nais  0
……6. Durlan Siti 2001 god. 4

Comments Off on DFLS: dvostruko slavlje za 2006, visoki porazi za 2001 i 2003 godište!!    Read More