Miloš Obradović u 54 i 63 min
     Uroš Živković u 60 min
     Martin Ilić u 64 min

petlići 2002 godište

Petlići su zabeležili tek drugu pobedu u prvenstvu ali kakvu pobedu, rezultatu od 15:0 protiv raštimovanih Pukovčana i time izjednačili rekord kluba jer istorija kaže da je šampionska generacija 2001 godište 22.Septembra.2013 godine savladala Mašinac istim rezultat i to je najjubedljivija pobeda u istoriji kluba. Barem će po nečemu ova generacija ostati upamćena u istoriji kluba. Što se utakmice tiče gostujuća ekipa je izašla sa 9 igrača ali i da su imali svih 11 ne bi izbegli današni poraz jer su delovali totalno raštimovano na terenu i imali samo jednu priliku za 70 minuta igre i to kada je korpulentn Kostić nanizao par naših igrača ali traljavo šutirao. U našem timu svih 18 igrača je bilo na visini zadatka i šteta što odlično vreme i dobar teren nismo iskoristili protiv nekog jačeg protivnika. Već u 5 minutu Marko Manić je otvorio goste sa dva snažna udarca postigao dva lepa gola a onda je na scenu stupio Nemanja Stojanović danas igrač utakmice koji je bio strelac dva pogotka i imao nekoliko asistencija. Dominaciju našeg tima na terenu krunisao je i Filip Jocić koji je bio strelac dva gola u prvom poluvremenu. U poslednjem napadu u prvom delu Marko Manić kompletira het-trik i na odmor se otišlo sa velikih 7:0.

U nastavku priliku su dobili igrači sa klupe usledile su 7 izmene ali su dečaci sa klupe nastavili sa napadima, Nemanja Stojanović je postigao još tri gola a golgeter Marko Manić svoj 4 pogodak postiže sa 11 metara nakon opravdano dosuđenog kaznenog udarca. Po levoj strani Miloš Obradović je u dva navrata odlično prošao i efektno postigao dva gola. Ponovo je Nemanja Stojanović na sceni dva puta je odlično prošao sa leve strane asistirao do Uroša Živkovića koji povećava prednost na 10:0. Korner u 50 minutu izvodi odlični Đorđe Đorđević dobro skače kapiten Ognjen Spasić i glavom postiže 11 gol za naš tim. U 67 minutu Miloš Obradović je kao tane prošao sa leve strane odigrao loptu prema Nemanji Stojanoviću koji manirom rasnog strelca lobuje golmana Pukovca, Iskmenovića. Tačku na goleadu stavlja Martin Ilić u 67 minutu nakon asistencije Nemanje Stojanovića za konačnih i istorijskih Šampion Nais : Pukovac 15:0. Ono što takođe treba da raduje a to je da je naša gol razlika nakon ovog kola na pozitivnoj nuli. Treba pohvaliti sve igrače a ne samo one koji su bili strelci Pavle Petrović je bio siguran u odbrani a Đorđe Milošević i Marko Stanojlović su odigrali odličnu utakmicu jer su presekli mnogo napada protivnika i mnogo lopti uputili ka ofanzivnim igračima. Nikola Momirović nije imao sreće da se upiše u strelce pored dobre partije. Našim petlićima ostala je još jedna utakmica protiv ekipe Aca Mente.