Posted on 15-11-2015

Šampion Nais : Pukovac 7:1

kadeti 2000 godište

Mlađi kadeti našeg kluba koji nastupaju u gradskoj ligi FS Niša ovog vikenda su zabeležili 7 pobedu i zauzeli prvo mesto na tabeli kadetske lige FS Niša. Međutim nisu naši momci ozbiljno ušli u ovu utakmicu, sa mišljnjem lako ćemo to nam se vratilo u prvom poluvremenu gde je viđena ravnopravna utakmica. Već u 7 minutu kardinalna greška odbrane Pukovca Andrija Stefanović koristi poklon, vara golmana Savića i plasira u mrežu za 1:0. Jalova inicijativa naše ekipe nije urodila plodom Pukovčani su se žestoko branili i pretili preko kontre. Tako je štoper gostiju Trajković ispucao loptu preko polovine terena naša odbrane je sporo reagovala Kostadinović je uspeo da ih pretrči izađe oči u oči sa našim golmanom Markom Stamenkovićem koji je u pokušaju da prvi dođe do lopte promašio ceo fudbal i Kostadinović je samo loptu ubacio u mrežu. U 37 minutu utakmice najlepši detalj u prvom delu Ilija Milić je sjajnim udarcem sa distance pogodio pod samu prečku gola Pukovca za 2:1. Tako se otišlo na odmor.

Mlađi kadeti Šampion Naisa 2000 godište!!

U nastavku znatno ozbiljnija i bolja igra našeg tima rezultirala je serijom golova. U 50 minutu Andrija Stefanović je dobio loptu iskosa i snažnim udarcem pogađa mrežu za 3:1. Sredinom drugog dela utakmice razigrao se i Miljan Rašić koji je u 65 minutu prihvatio loptu na ivici šesnaesterca Pukovca odlično šutirao lopta je ušla u samo rašlje gola Savića. Isti igrač samo 3 minuta kasnije napravio je slalom kroz odbranu gostiju izašao sam ispred golmana Savića i rutinski plasirao u  mrežu za 5:1. U nastavku u igru ulazi i napadač Šampion Naisa, Dušan Stevanović koji je u 85 minutu snažnim udarcem sa 20-tak metara prosto “pocepao” mrežu Savića. Konačann rezultat utakmice postiže isti igrač samo minut kasnije Viktor Milosavljević je izveo korner Dušan Stevanović je sam na drugoj stativi i zakucava loptu u mrežu za konačnih Šampion Nais : Pukovac 7:1. Naša ekipa je u sredu gostovala u Svrljigu gde je pobedila istoimenu ekipu sa 3:1 golovima Marka Vučkovića, Petra Mančića i Veljka Đokića.

U relativno skromnoj konkurenciji naši dečaci zimu dočekuju na prvom mestu kadetske lige FS Niša.