Posted on 05-06-2016

Pukovac : Šampion Nais 0:7

kadeti 1999 godište

Kadeti škole fudbala Šampion Nais današnjom pobedom nad ekipom Pukovca osvojili su titulu prvaka grada Niša u kadetskoj selekciji. Danas relativno skroman protivnik nije pružio jači otpor našem timu koji je meč nastupio sa 10 igrača i promenjenim timom u odnosu na ostale utakmice. Po paklenoj vrućini na stadionu u Pukovcu naša ekipa imala je znatno više od igre tokom celog toka utakmice. Prvi gol naš tim postiže u 9 minutu kada je nakon centaršuta Lazara Jovića, Nikola Kitanović glavom loptu zakucao u mrežu. Isti igrač u 29 minutu nakon asistencije Lazara Jovića izlazi sam ispred gola domaćina i rutinski pogađa mrežu. U samom finišu prvog poluvremena Nikola Kitanović je u ulozi asistenta sa desne strane nabacio je visoko loptu na koju natrčava Miljan Rašić i glavom loptu šalje u mrežu za 3:0 što je bio rezultat prvog poluvremena.

Lazar Jović i Miljan Rašić (plavi dres) strelci golova na današnjem meču!!

U nastavku već u 59 minutu Lazar Jović se najbolje snašao u šesnaestercu Pukovca i pogađa mrežu za 0:4. Ekipa Pukovca u drugom poluvremenu samo je jednom prešla centar i uputila udarac u okvir gola preko Momirovića ali to je lak plen za kapitena Petra Bajkića. Sredinom drugog dela centrašut Petra Mančića sa desne strane lopta je pala na petarac gde je prihvatio Miljan Rašić i pogodio pod prečku gola domaćina. Isti igrač u 76 minutu nalazi se u sličnoj situaciji iz istog mesta plasira loptu u mrežu za visokih 0:6. Konačan rezultat ove utakmice postavlja Nikola Nedeljković pravim evro golom udarcem sa 20 metara pod samu prečku golmana domaćina Savića. Našoj ekipi ostala je zaostala utakmica sa ekipom Rudar Alposa sa Aleksinačkih rudnika bez rezultatskog značaja jer smo već overili titulu prvaka. Bravo dečaci!