Nikola Momirović u 15, 49 i 68 min
     Đorđe Đorđević u 42 min
     Uroš Živković u 60 min

petlići 2002 godište

Na startu prolećnog dela lige petlića naši dečaci aktuelni prvaci lige savladali su “fenjeraša” ekipu Morave u Žitkovcu sa 5:0. Od starta utakmice naši dečaci krenuli su ofanzivno na gol protivnikai u prvih deset minuta imali smo tri udarca sa distance na gol protivnika koji su završili u naručje golmana domaćih Ivanovića. Sredinom prvog dela igrao se 15 minut  prodor Filipa Jocića sa desne strane usledio je pas u šesnesterac Morave lopta se odbila do Nikole Momirovića koji je samo ubacio u mrežu. Domaćin je imao par prilika ali nisu ozbiljnije ugrozili naš gol jer je na golu delovao sigurno Aleksandar Petrović. Minimalna prednost “šampiona” na poluvremenu.

U drugom poluvremenu usledio je još jači pritisak naših igrača na gol rivala što je rezultiralo pogocima Đorđa Đorđevića u 42 minutu, nedugo zatim usledio je pogodak Nikole Momirovića u 49 minutu, da bi golgetersku seriju našeg tima nastavio vezista “šampiona” Uroš Živković golom u 60 minutu. Danas na utakmici odličan je bio i Nemanja Stojanović koji je u dva navrata pogađao prečku gola Morave. Konačan rezultat na ovoj utakmici postavlja het-trikom Nikola Momirović u 68 minutu za konačnih Morava : Šampion Nais 0:5.