Ovog vikenda prijateljske utakmice pred nastavak takmičenja FS RIS odigrali su naši kadeti i pioniri. Uzrast 2000 godište savladalo je vršnjake iz Palilulca sa 4:0 na pomoćnom terenu stadiona Sinđelića. U prvom poluvremenu viđena je neizvesna utakmica gde smo uspeli da povedemo golom Lazara Đorđevića koji je odlično završio akciju našeg tima. U nastavku su gosti pali u igri a naš tim je držao visok tempo pa smo iz igre uspeli da postignemo još tri gola pored mnoštva prilika a strelci su bili Marko Vučković, Lazar Đorđević je postigao svoj drugi gol i kapiten Filip Maksimović se upisao u strelce. 2001 godište ovog vikenda je imalo taktičke treninge pred odlazak na državno prvenstvo u malom fudbalu koje se igra u Krupnju.

Kadeti su ovog vikenda na stadionu Sinđelića ugostili ekipu Nacionala i viđena je izjednačena utakmica gde smo slavili sa 3:2. U prvom poluvremenu uspeli smo da povedemo preko kornera kada se u šesnaestercu gostiju najbolje snašao Marko Petrović i ubacio loptu u mrežu. Međutim u poslednjim trenucima prvog dela nakon grube greške naše odbrane Nacional je stigao do izjednačenja. U nastavku tempo igre je pao pa je bilo malo fudbala a više nervoze na terenu, naši kadeti su poveli 2:1 nakon kardinalne greške golmana Nacionala koji je ispustio loptu a odlično se snašao Uroš Cakić za 2:1. Usledio je najlepši potez na utakmici kada je kapiten “šampiona” Stefan Milošević iz “slobodnjaka” postigao lep pogodak za 3:1 da bi gosti samo ublažili poraz nekoliko minuta pre kraja. Inače Nacional je imao i nekoliko odličnih prilika na ovoj utakmci ali je na golu “šampiona” siguran bio Petar Bajkić.

Comments Off on Pobede kadeta i pionira u prijateljskim utakmicama!!    Read More