Posted on 21-02-2016
Filed Under (Prijateljske utakmice) by Dejan

pioniri 2001 godište

Pioniri škole fudbala Šampion Nais savladali su kombinovani tim Radničkog na veštačkoj travi Čair sa 2:1. Prvo poluvreme pripalo je domaćinu koji je visokim presingom uspostavio svoju igru na terenu i došao prvi do vođstva u samom finišu prvog poluvremena. Nakon prekida sa leve strane niko nije ispatio igrača domaćina na drugoj stativi koji poluvolejem postiže pravi evro-gol.  Naš tim u prvom poluvremenu nije imao ozbiljnijih prilika za gol jer je Radnički iako sa drugom ekipom odigrao odlično u odbrani. U nastavku utakmice naš tim je bio bolji rival i treba istaći da smo imali par kolosalnih prilika koje nismo iskoristili pre svih Veljko Milenković i Kristijan Jovanović su dva puta bili neometani ispred gola Radničkog međutim očajno su reagovali. Sredinom drugog poluvremena Damjan Ilić je poravnao na 1:1 nakon kornera a konačnih 1:2 postigao je golgeter “šampiona” Kristijan Jovanović u finišu utakmice. Treba istaći da smo ove zime forsirali treninge prilagođene FUTSAL takmičenju pa naši dečaci u uslovima fudbala 11 nisu dostigli svoju najbolju formu tako da je pred njima dugačak put do onoga što želimo da postignemo. Idemo dalje!

Veljko Stamenković (beli dres 6) sa loptom.

Kadeti našeg kluba iskoristili su lepo vreme i ovog vikenda odigrali dve utakmice. U subotu je 2000 godište savladalo 1999 godište sa 6:4 na stadionu OFK Karađorđe a u nedelju je naša ekipa na istom terenu odigrala prijateljsku utakmicu sa omladincima Car Konstantina gde smo poraženi sa 5:3. Golove za naš tim postigao je Dušan Stevanović a ostala dva gola delo su protivničkih igrača.

Comments Off on Radnički Niš : Šampion Nais 1:2    Read More