Đorđe Ranđelović  u 14 min         Đorđe Dimitrijević u 48 min
     Nikola Peternel u  38 i 48 min
     Kristijan Jovanović u 78 min

pioniri 2001 godište

Mlađi pioniri našeg kluba 2001 godište savladali su ekipu Palilulca ovog popodneva na stadionu Sinđelića lakše nego što je iko očekivao. Gostujuća ekipa je fizički bila znatno snažnija od naše ekipe ali smo uspeli da zadržimo loptu u nogama i da izgradimo akcije iz kojih smo postigli tri evro gola. Već u 14 minutu najbolji pojedinac na današnjoj utakmici Nikola Peternel povukao je loptu na sredini terena došao do šesnaesterca Palilulca nesebično uposlio samog Đorđa Ranđelovića koji levom nogom pogađa mrežu. Gosti su pokušavali dugačkim loptama da uposle Jovanovića ali danas nije bio njegov dan i naša odbrana je dobila sve duele sa napadačima gostiju. U 38 minutu Strahinja Momčilović je dodao loptu do Nikole Peternela koji sa 20-tak metara sjajnim lob udarcem povećava prednost našeg tima na 2:0. Tako se otišlo na odmor.

Nikola Peternel u akciji strelac dva evro gola u meču protiv Palilulca.

U nastavku igre Palilulac je krenuo ofanzivno ne bi li preokrenuo rezultat i usledio je jedan nepotreban prekršaj na 20-tak metara od našeg gola. Slobodan udarac izvodi Dimitrijević lopta je išla po sredini gola slabo je reagovao naš golman Andrija Pejčić i rezultat je 2:1. U 48 minutu igre danas sjajni Nikola Peternel je prihvatio loptu na 20-tak metara od gola Palilulca malo iskosa i fenomenalnim udarcem postiže pravi evro-gol. Palilulac je imao još jednu kolosalnu priliku kada je Miljković izašao sam ispred našeg gola lepo je naš golman zatvorio ugao i ovaj je bio prinuđen da šutira pored gola. Tu je utakmica bila rešena jer gosti posle toga nisu imali ozbiljnih prilika za pogodak. Konačan rezultat utakmice postiže Kristijan Jovanović “makazicama” u poslednjim trenucima utakmice. Čestitke našim dečacima danas su odigrali odličnu utakmicu kao i mnogo puta ranije kada smo gubili utakmice, danas jednostavno nismo pravili početničke greške. Sledeće nedelje dolazi nam ekipa Rudar Alposa.