Posted on 14-09-2014

cicibani 2006 godište

Najmlađi naši “šampioni” zabeležili su prvu pobedu u ligi cicibana savladavši vršnjake iz Vrežine sa 2:0. Os starta imali smo terensku inicijativu igra se odvijala na polovini Proletera ali nismo uspeli da uputimo ozbiljniji udarac na gol. U 13 minutu Mihajlo Babić je dobro šutirao lopta je zakačila igrača Proletera i lobovala golmana gostiju za vođstvo našeg tima. Nekoliko minuta kasnije korner za “šampione” loše smo izveli “sevnula” je kontra Proletera igrač gostiju je bio sam ispred našeg gola ali je herojskom intervencijom naš golman Đorđe Marjanović spasio siguran pogodak. Na poluvremenu 1:0.

Drugo poluvreme dečaci Proletera igrali su znatno bolje pa se tokom većeg dela utakmice vodila ravnopravna igra bez mnogo prilika za pogodak na obe strane. U našem timu kapiten Andrija Jocić bio je jedan od najboljih igrača na terenu. U 23 minutu Sava Stojanović je dobio loptu u prostor i rutinski plasirao u suprotan ugao gola protivnika za 2:0. Zaslužena pobeda za naš tim i prva pobeda u ciciban ligi u kojoj ove godine naš tim važi za jednog od favorita za visok plasman. Videćemo hoće li ta očekivanja naši dečaci i opravdati.