Petar Mančić u 58 min
     Nikola Kitanović u 60 i 65 min
     Dimitrije Gavrilović u 71 min

kadeti 2000 godište

Kadeti Šampion Naisa deklasirali su totalno raštimovanu i nezainteresovanu grupu dečaka iz Pukovca jer osim grupe neznamo kako bi smo okarakterisali ove dečaka koji ne liče na ekipu i koja je došla na izlet na našem stadionu u Medoševcu. Da maler bude još veći za goste izašli su sa igračem manje na teren i to sa pretežno pionirskom selekcijom spremni da se zabavljaju i lepo provedu popodne. Što se nas tiče nije bilo teško dati 17 golova a mogli smo znatno više da smo bili precizniji u nekim situacijama. Glavni sudija Spasić je prvo poluvreme skratio čak 10 minuta jer je rezultat bio 10:0 na poluvremenu. U nastavku je skratio još 15 minuta tako da se ova utakmica igrala kraće nego utakmica petlića čak 25 minuta manje. Možemo zamisliti da se igralo 2 x 45 minuta koliko bi grupica dečaka iz Pukovca primila golova. Golove za Šampion Nais postili su Lazar Jović 4, Andrija Stefanović je kompletirao het-trik, po dva gola postigli su Ilija Milić, Filip Nikolić i Nikola Kitanović u strelce su se još upisali Petar Tošić, Bojan Gorčić, Petar Mančić i Dimitrije Gavrilović. Naša ekipa nadomak je titule prvaka u gradskoj kadetskoj ligi!