Veljko Mirković u 49 min
      Pavle Petrović u 52 min
      Luka Stanković u 61 i 70 min

pioniri 2002 godište

U 12. kolu prolećnog dela prvenstva za pionire, naš klub je ugostio na terenu u Medoševcu ekipu Pukovca. Po izuzento lepom danu za fudbal, naši pioniri su priredili publici lepršavu fudbalsku igru i mnoštvo golova. Ionako slabašni gosti su imali hendikep da igraju sa igračem manje, što su naši pioniri iskoristili za postavljanje novog klubskog rekorda. Kako smo krenuli sa centra Lazar Đokić probija po strani, dodaje Stefanu Stojiljkoviću koji postiže pogodak za 1:0. U sledećem napadu Lazar Djokić povećava rezultat na 2:0. I onda su naši momci malo smanjili ritam ali i dalje opasno pretili. Pa se tako posle par propuštenih prilika u listu strelaca upisao i Nemanja Stojanović u 15 minut i to je 3:0. U 22 minutu gostujući igrač igra rukom u šesnaestercu i to je penal za nas. Sa 11 metara ponovo je strelac Nemanja Stojanović. U 23 Lazar Djokić podiže rezultat na 6:0. A već u 28 Stefan Stojiljković povećava na 7:0. Već u 31 Nemanja Stojanović daje gol za 8:0 a u 35 Stefan Stojiljković za 9:0. U 37 minutu naša pomalo uspavana odbrana je napravili jedini kiks danas i igrač FK Pukovca postiže, ispostavićese jedini gol danas. I sa tim rezultatom idemo na odmor.

Pioniri Šampion Naisa (2002 godište) upisali su istorijsku pobedu.

Drugo poluvreme smo otvorili kao i prvo, tačnije Stefan Stojiljković u 43 minutu postiže 10 gol za nas. Danas gol nije hteo Andriju Stanišića, ali je pokazao da se upornost isplati pa je posle jednog lepog klizećeg bukvalno uneo loptu u mrežu za 11:1. U 47 minutu Lazar Đokić postiže još jedan gol, pa zatim u 49 minutu Veljko Mirković. Koliko smo nadmoćni bili danas govori i podatak da je naš kapiten Pavle Petrović posle odlične izgrađene akcije postigao pogodak za 14:1. Isto kao i Andriju Stanišića, tako i Đoleta Miloševića nije hteo gol sve do 58 minuta kada je postigao gol za 15:1. Na poluvremenu pružili smo priliku svima sa klupe da pokažu šta znaju i da iskoriste svoju priliku. Pa je tako Luka Stanković iskoristio priliku koja mu se ukazala i u 61 minutu postigao pogodak za 16:1. U 63 Nemanja Stojanović povećava na 17:1. A klubski rekord postavlja Luka Stanković svojim drugim golom u 70 minutu, za konačnih 18:1. Čestitamo protivničkoj ekipi na fer i korektnoj igri a našim momcima želimo puno sreće u daljem takmičenju.